Początki naszej działalności to rok 1986. Początkowo była to 2 osobowa firma rodzinna, zajmująca się produkcją niewielkiej ilości opakowań zbiorczych z tektury falistej.

Do 1990 roku nastąpił dynamiczny rozwój firmy, przedsiębiorstwo przenosi się do własnej nowo wybudowanej siedziby, rozbudowuje się oddział produkcyjny z zapleczem maszynowym oraz zwiękasza zatrudnienie. Następuje zmiana nazwy firmy na Przedsiębiorstwo Produkcyjno Handlowe SKIMAT. Działalność przedsiębiorstwa koncentruje się na produkcji opakowań z tektury falistej w różnorodnym asortymencie.

Asortyment produkowanych wyrobów obejmuje:

  • pudła klapowe z nadrukiem i bez nadruku, klejone i szyte
  • pudła fasonowe (z wykrojnika) z nadrukiem i bez nadruku, których uformowanie następuje po odpowiednim złożeniu wyciętego wykroju bez użycia kleju lub zszywek
  • wyposażenie do pudeł w postaci: przekładek, kratownic, obwolut które zabezpieczają towar przed uszkodzeniem

PPH SKIMAT ulega nieustannym przekształceniom w zakresie rozbudowy i modernizacji urządzeń produkcyjnych, zaplecza magazynowego oraz biurowego. Rozwój przedsiębiorstwa umożliwia prowadzenie polityki sprzedaży gwarantującej lepsze zaspokojenie potrzeb klientów oraz wieloletnią współpracę.

W celu spełnienia oczekiwanych przez klienta wymagań jakościowych produkowanych wyrobów oraz w trosce o klienta w PPH SKIMAT w styczniu 2001 roku wdrożono system zarządzania jakością według normy ISO 9001:2000.

KATALOG FEFCO

Katalog jest to zbiór wzorów opakowań kartonowych opracowanych przez organizację FEFCO i ASSCO.
Jest to doskonałe narzędzie pomocne w określaniu rodzaju opakowań jakim jesteście Państwo zainteresowani.

ZOBACZ KATALOG FEFCO